Duyurular - Atatürk İlkokulu

Duyurular

Okul Aile Birliği Genel Kurul ve Veli Toplantısı

Devamı

Sergi Açılışı

 Çocuk Gözüyle Şehr-i Keban temalı "Keban ve İnsan" konulu sergi açılışı 12,13,14 Ekim tarihlerinde Park 23 AVM´de yapılacaktır.     Sergi açılış programı 12 Ekim Cuma günü saat 14:00´ da yapılacaktır...

Devamı

Okul Servis Araçları

Okul Servis Araçları Şartnamesi

Devamı

Öğretmenlerin Yıl Sonu Mesleki Çalışma Takvimi

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin, öğretmenlerin yıl sonu mesleki çalışma takvimi hakkında açıklamada bulundu. SEÇİMLER 24 HAZİRANDA OLDUĞU İÇİN REVİZE YAPILDI Bilindiği üzere, 27. dönem milletvekili seçimleri ile Cumhurbaşkanlığı seçimleri 24 Haziran´da yapılacaktır.       Bu seçim tarihi belirlemesi nedeniyle ilk değişikliği YÖK yapmış ve üniversite sınav tarihini bir hafta ertelemişti. DAHA ÖNCEKİ TAKVİM ŞU ŞEKİLDEYDİBakanlığın daha önce yayımladığı iş takvimine göre 2017 2018 yılı Haziran dönemi mesleki çalışmalarının 18 ila 29 Haziran tarihleri arasında yapılması planlanmıştı. İkinci değişikliği Milli Eğitim Bakanlığı yaptı. Tekin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Haziran 2018 dönemi mesleki çalışma takviminin revize edildiğini duyurdu. Tekin´in verdiği bilgiye göre, ilk hafta 9 ila 13 Haziran tarihleri arasında öğretmenlerin kendi okullarında, ikinci hafta ise 18 ila 22 Haziran tarihleri arasında istenilen okulda yapılacak. İŞTE YUSUF TEKİN´İN AÇIKLAMALARI Değerli çalışma arkadaşlarım, Haziran 2018 döneminde öğretmenlerimizin yürütecekleri mesleki çalışmaların takvimini hem bayramlarını güzelce geçirebilmeleri hem de seçim sürecinde demokratik haklarını rahatça kullanabilmeleri açısından şu şekilde revize ettik: Ögretmenlerimiz mesleki çalışmalarının; ilk haftasını 9-13 Haziran tarihleri arasında görev yaptıkları okullarda, ikinci haftasını 18-22 Haziran tarihleri arasında ise istedikleri il/ilçelerde başvurularını yaparak yürütecekler; 14 Haziran arefe günü ve 25-29 Haziran tarihleri arasında ise idari izinli sayılacaklardır.       Bu vesileyle Bütün çalışma arkadaşlarıma verimli bir mesleki çalışma dönemi diler, bu vesileyle emeklerinden dolayı kendilerine bir kez daha teşekkür ederim.

Devamı

Yarışma

İlçemiz Atatürk İlkokulu Fotoğrafçılık Kulübü tarafından  ilkokul ve ortaokul öğrencileri arasında “Çocuk Gözüyle Şehr- i  Keban” adlı fotoğraf yarışması düzenlenmiştir. 

Devamı

Anasınıfı Öğrenci Kayıtları

2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı anasınıfı öğrenci kayıtlarımız 01 Haziran 2015 tarihi itibariyle başlamıştır.

Devamı